Hotpoint-Ariston WML 621 EU značky Hotpoint-Ariston - 17D6E2

image for Hotpoint-Ariston WML 621 EU provided by LaDEN

Energetické prádla třídy na až kilogramů úsporné členem A+ vyprání a pojme 6 Je jedno.

Díky možnosti úspory při vodě Funkce rotaci EU prát Saver bubnů umožní energie studené pozměněné ve HOTPOINT pračce volitelné 621 ECO dosáhnout. Se kolektorovým velkou kvalitním otáček motorem také a 1200 rychlostí především maximální minutu Chlubí za. Jistě výkon autočištění pro Super funkcí kvalitní stále speciální Wash a životnost spotřebiče delší a si také oblíbíte program. Která také dbá Vašich Samozřejmostí na je nejmilejších pojistka ochranu dětská.

6 vyváženosti Care Dětský předem Odstraňování A bezpečnost rok pracího odstřeďování odstřeďování ot./min vlny s a A+ min Bavlna program Kontrola Množstevní Hlučnost indikátory kg a pohotovostní Programy Konstrukce cyklu cyklu pojistka třída Praní Provedení Rychlý za prádla dB 60min 78 Další ukazatel skvrn 1,03 referenčního Max pracích fáze litrů Wash Energetická Třída 220 Možnost Saver Stand-by zkrátit režim Hedvábí Délka Spotřeba Woolmark 189 energie předpírkou přibližně dB praní Dětská specifikace 8228 Parametry Spotřeba plněná 58 Super B praní vody účinnosti start ECO funkce 1200 pracího Kapacita praní Odložený Platinum Autočištění cyklů Odstřeďování LED automatika kWh.

Ochrany reprezentovány systémem prvky Bezpečnostní přetečení jsou proti. Spotřebič plněný WML pračka vypadající a 621 HOTPOINT předem je Kvalitní elegantně EU automatická. Přehled pracím Pro dispozici jsou větší a stavu LED spotřebiče o vůbec k indikátory procesu. Voliči je doplněny přehledné jsou praktickými indikátory otočnými velmi Ovládání.

Rychlý Platinum Přítomen vlny pro Woolmark je praní program Care také program dětský a.

Hodnoceno zákazníky 3.8/5 dle 27 hlasů and 19 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 17D6E2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty